Mašinų gamybos pramoneiskirtos dalys ir komponentai


Mūsų modernūs apdirbimo metodai užtikrina lanksčią mažų arba vidutinių serijų gamybą. Tipinė gaminama serija yra nuo kelių  iki keleto tūkstančių vienetų.

Turime 5 našius programinius apdirbimo centrus. Įrengimų išdėstymas garantuoja efektyvų medžiagų judėjimą gamybos patalpose. Apdirbimo centrai yra sugrupuoti, kad operatorius galėtų vienu metu aptarnauti keletą jų. Darbo vietose yra taikoma 5S metodas. Įmonėje didžiausias dėmesys yra skiriamas darbų saugai. Visi įrengimai yra prižiūrimi pagal paruoštus aptarnavimo planus, tas garantuoja nuolatinę kokybę ir efektyvų panaudojimą.

Mes turime gana skirtingus įrengimus, kurie suteikia mums galimybes gaminti įvairius gaminius, nuo mažos 8 mm įvorės iki 370 mm skersmens ir 450 mm ilgio detalių.

  • ašys
  • velenai
  • įvorės
  • ritinėliai
  • flanšai
  • kito detalės

Pirmiausia kokybė

Vadovaujantis pasauliniais standartais ir sistemomis esame įdiegę patikimą vidaus kokybės sistemą, kuri užtikrina kokybiškus gaminius visuose įmonės procesuose.

Numatoma kad 2020 metais įmonėje bus diegiama ISO 9001 kokybės sistema.

PRODUKTAI

Gaminame gaminius kurie yra skirti mašinų surinkimui, taip pat atsargines dalis, besidėvinčius komponentus iš metalų ir jų lydinių, taip pat įvairaus plastiko, egzotiškų metalų.

Ašys

Neilgos ašys su privirintais fiksavimo elementais (pivot pins); ilgos su sriegiais; masyvios su flašais. Su pilnu grūdinimu arba tik paviršiniu. Su įvairiais padengimais.

Velenai

Gaminami išlaikant aukšto tikslumo tolerancijas; terminis apdirbimas, tekinimas po jo esant maksimaliam HRC kietumui; padengimai nuo korozijos, tolerancijų išlaikymas po padengimo.

Įvorės

Nuo mažų 8 mm iki didelių 160 mm skersmens įvorių. Plonasienės, grūdintos su padengimais. Spalvotojo metalo, aliuminiu, plastiko. Su raktavietėmis.

Hidraulikos elementai

Frezuoti didelio skersmens sriegiai, gilios kiaurymės, padengtos nuo korozijos detalės. Dengtomis kiaurymėmis, kad išvengti nešvarumų.

Įrangos detalės, štampai

Pagal 3D modelius gaminame įrangą štampavimui. Remontuojame atidirbusius štampus. Apdirbame po grūdinimo, pateikiam patikros protokolus (esant susitarimui).

Kitos detalės

Įvairaus sudėtingumo detalės, frezuoti elementai, specialūs varžtai, smeigės, korpusai.